DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Rółkowski Mirosław
Podwyższenia Krzyża Świętego, Bargłów Kościelny, Diec. Ełcka
08 grudnia 1956 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
15 września 2002 r., Cmentarz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego, Bargłów Kościelny
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Macieja Ap. i Św. Małgorzaty DM, Bednary, Diec. Łowicka, 20.12.1956 –10.08.1957
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 10.08.1957 – 09.08.1958
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 09.08.1958 – 20.06.1960
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 20.06.1960 –15.02.1961
wikariusz, Św. Stanisława BM, Siennica, 15.02.1961– 04.09.1961
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Leoncin, AW, 21.10.1961– 08.02.1962
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 08.02.1962 –13.03.1962
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 13.03.1962 – 31.01.1963
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 31.01.1963 – 01.09.1964
administrator, MB Częstochowskiej, Urle, 01.09.1964 – 30.05.1966
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW, 30.10.1966 – 30.08.1967
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Warszawa-Wola, AW, 30.08.1967 – 01.10.1970
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Rocha, Brochów, Diec. Łowicka, 01.10.1970 – 01.06.1974
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 17.10.1974 – 28.09.1977
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 28.09.1977 – 08.07.1983
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 16.11.1985 –15.09.2002 (†)
urlop, 30.05.1966 – 30.10.1966
urlop, 30.05.1974 – 01.11.1974
kapelan, Cmentarz Bródzieński, 16.11.1985 – 23.09.1988
podział diecezji, z AW, 25.03.1992