Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Rogatko Zbigniew
26 maja 1963 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
25 lutego 2012 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 01.06.1963 – 08.06.1964
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 08.06.1964 –11.06.1965
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 11.06.1965 –10.06.1970
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 10.06.1970 –19.07.1975
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW, 19.07.1975 –12.02.1980
proboszcz, Narodzenia NMP, Waliszew Stary, Diec. Łowicka, 12.02.1980 –10.12.1982
proboszcz, Św. Katarzyny DM, Rzeczyca, Diec. Łowicka, 10.12.1982 –18.07.1986
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 17.01.1987 – 04.08.1988
urlop zdrowotny, 18.07.1986 –17.01.1987
kapelan, Szpital Gruźliczy – Oddział Dziecięcy (Otwock), 17.01.1987 – 04.08.1988
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 04.08.1988 – 01.04.2001
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DDKE, 01.04.2001– 25.02.2012 (†)