Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Raciborski Eugeniusz
Św. Michała Arch., Płonka Kościelna, Diec. Łomżyńska
03 sierpnia 1958 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
18 czerwca 1996 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 09.08.1958 – 05.08.1959
wikariusz, Narodzenia NMP, Komorów, AW, 05.08.1959 – 07.06.1962
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Łowicz, Diec. Łowicka, 07.06.1962 – 08.06.1964
wikariusz, MB Częstochowskiej, Piastów, AW, 08.06.1964 –11.06.1965
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 11.06.1965 –15.06.1966
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Leszno, AW, 15.06.1966 – 20.06.1967
wikariusz, Św. Wojciecha, Warszawa-Wola, AW, 20.06.1967 –16.06.1973
proboszcz, Św. Małgorzaty DM, Kiernozia, Diec. Łowicka, 16.06.1973 – 27.06.1986
proboszcz, Św. Izydora, Marki, 27.06.1986 –17.11.1993
proboszcz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 21.11.1993 –18.06.1996 (†)
wicedziekan, Dekanat Radzymiński, 01.05.1987 – 09.11.1993
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kanonik gremialny, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 –18.06.1996 (†)