Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Puchalski Wojciech
Świętej Trójcy, Białobrzegi Radomskie, Diec. Radomska
05 czerwca 1977 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Macieja Ap., Bełchów, Diec. Łowicka, 07.06.1977 – 28.05.1978
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 28.05.1978 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Leoncin, AW, 25.05.1979 – 20.05.1980
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 20.05.1980 –15.06.1982
wikariusz, Wniebowstąpienia Pańskiego, Żyrardów, Diec. Łowicka, 15.06.1982 –16.10.1982
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 16.10.1982 – 20.12.1983
wikariusz, MB Fatimskiej, Warszawa-Niedźwiadek, AW, 20.12.1983 – 27.03.1984
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Rybno, Diec. Łowicka, 27.03.1984 –15.06.1985
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Magdalenka, AW, 15.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, Zesłania Ducha Świętego, Stara Iwiczna, AW, 15.06.1988 – 01.08.1988
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 01.08.1988 –15.06.1989
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 15.06.1989 – 23.06.1992
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
inkardynacja, Diec. Radomska, 23.06.1992