DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Pazik Antoni
Narodzenia NMP, Wąsewo, Diec. Łomżyńska
23 sierpnia 1953 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
03 sierpnia 1993 r., Cmentarz parafii Narodzenia NMP, Wąsewo
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Klemensa PM, Nadarzyn, AW, 07.09.1953 –10.09.1954
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 10.09.1954 – 06.08.1955
wikariusz, Narodzenia NMP, Warszawa-Leszno, AW, 06.08.1955 – 09.08.1958
wikariusz, Św. Stanisława Kostki, Warszawa-Żoliborz, AW, 09.08.1958 – 02.09.1959
administrator, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 18.09.1959 – 20.07.1961
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna, 18.09.1959 – 02.10.1963
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Cegłów, 20.07.1961– 04.09.1969
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Pruszków-Żbików, AW, 16.08.1969 – 01.08.1972, z prawem następstwa
proboszcz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Pruszków-Żbików, AW, 01.08.1972 – 29.05.1975
proboszcz, Św. Jozafata, Warszawa-Powązki, AW, 29.05.1975 –15.06.1989
kapelan, Siostry Wspomożycielki (Sulejówek), 18.09.1959 – 02.10.1963
wicedziekan, Dekanat Pruszkowski, 06.04.1974 – 29.05.1976
kapelan, Siostry Wspomożycielki (Sulejówek), 15.06.1989 – 03.08.1993 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 25.03.1974