Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Paździoch Rafał
05 czerwca 2004 r., Bp Kazimierz Romaniuk
24 października
magister, AKW, teologia duchowości,
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 01.07.2004 – 30.06.2007
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 01.07.2007 – 27.08.2011
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 28.08.2011– 26.08.2012
rezydent, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 26.08.2012 – 26.08.2015
pomagający duszpastersko, Św. Rity z Cascii, Warszawa-Grochów, od 01.07.2019
sekretarz, Caritas DW-P, z obowiązkiem pracy wychowawczo-duszpasterskiej w świetlicach i Szkolnych Kołach Caritas, 26.08.2012 – 01.07.2017
dyrektor, Ośrodek Charytatywno-Opiekuńczy Caritas (Słupno), 26.08.2015 – 05.05.2020
wicedyrektor, Caritas DW-P, od 01.07.2017
członek z nominacji, Rada Duszpasterska, od 01.01.2021