Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Pawelec Gwidon
Św. Krzyża, Warszawa-Trakt Królewski, AW
24 maja 1970 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
07 lutego 2003 r., Cmentarz parafii Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Łomna, AW, 10.06.1970 –17.06.1971
wikariusz, Wszystkich Świętych, Złaków Kościelny, Diec. Łowicka, 17.06.1971– 05.06.1973
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 05.06.1973 –15.05.1976
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Ochota, AW, 15.05.1976 – 28.05.1978
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 28.05.1978 –10.06.1983
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 10.06.1983 –13.06.1984
wikariusz, MB Częstochowskiej, Warszawa-Powiśle, AW, 13.06.1984 –15.06.1985
wikariusz, Zesłania Ducha Świętego, Warszawa-Piaski, AW, 15.06.1985 –18.03.1988
proboszcz, MB Częstochowskiej, Starogród, 18.03.1988 – 30.09.1993
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik, 29.09.1993 – 07.02.2003 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992