DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Ostanek Norbert
15 czerwca 2002 r., Bp Kazimierz Romaniuk
06 czerwca
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mińsk Mazowiecki, 29.06.2002 – 29.08.2009
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 29.08.2009 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 28.08.2011– 08.09.2012
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 08.09.2012 –11.04.2013
pomagający duszpastersko, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, od 12.08.2018
kapelan, Komenda Powiatowa Policji (Mińsk Maz.), 22.12.2006 – 2008