Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Nowak Mieczysław
Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW
26 czerwca 1960 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
doktor, KUL, teologia moralna, 23.06.1970
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 27.06.1960 – 20.09.1962
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Rakowiec, AW, 01.06.1967 – 02.06.1969
rezydent, Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła, 17.12.1973 – 20.03.1975
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 08.06.1974 – 04.06.1975
proboszcz, Św. Marii Magdaleny, Magdalenka, AW, 29.12.1975 –15.06.1982
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 15.05.1976 –18.11.1976
proboszcz, Św. Jana Ap. i Ew., Warszawa-Gołąbki, AW, 15.06.1982 –16.06.1986
proboszcz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Tamka, AW, 16.06.1986 – 28.11.1991
administrator, Wieczerzy Pańskiej, Warszawa-Aleksandrów, 28.11.1991– 29.01.1992
proboszcz, Wieczerzy Pańskiej, Warszawa-Aleksandrów, 29.01.1992 – 20.06.1997
mieszkający na terenie, Św. Anny, Grodzisk Mazowiecki, AW, od 30.06.2005
wikariusz, Kościół Sióstr Franciszkanek Służebniczek Krzyża pw. Św. Marcina, 15.06.1966 – 01.06.1967
wykładowca, WMSD, teologia moralna, 11.11.1967 – 30.06.1994
wikariusz, Kościół akademicki pw. Św. Anny, 02.06.1969 –12.08.1970
kapelan, Siostry Dominikanki Misjonarki (Zielonka), 12.08.1970 – 24.10.1974
dyrektor, Ruch dla Lepszego Świata, 01.06.1971– 30.06.2002
wykładowca, PIŻW, teologia moralna, 28.12.1972 – 30.06.1983
wykładowca, PWTW, teologia moralna, 26.05.1987 – 30.06.2002
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
administrator, Dom rekolekcyjny „Abba” (Jozefów-Błota), 20.06.1997 – 30.06.2005
wykładowca, WSD DW-P, teologia moralna, 01.10.2000 – 30.06.2002
inkardynacja, AW, z DW-P, 30.01.2008
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 24.12.1985
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, AW, 24.01.1990