Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Nawrocki Czesław
Wniebowzięcia NMP i św. Maternusa, Lubomierz, Diec. Legnicka
01 czerwca 1969 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
22 września 2008 r., Cmentarz Bródzieński
magister, UW, pedagogika,
wikariusz, Św. Macieja Ap., Bełchów, Diec. Łowicka, 28.06.1969 –10.06.1970
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 10.06.1970 – 05.06.1973
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Chotomów, 05.06.1973 – 25.08.1981
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Mąkolice, Diec. Łowicka, 25.08.1981– 21.01.1991
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 21.01.1991– 30.06.1995
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 30.06.1995 – 22.08.2001
mieszkaniec, DDKE, 22.08.2001– 22.09.2008 (†)