DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Mroczkowski Grzegorz
24 czerwca 1973 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
23 marca 1995 r., Cmentarz parafii Św. Wita, Karczew
ex universa, WMSD,
wikariusz, MB Królowej Polski, Iłów, Diec. Łowicka, 25.06.1973 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Przybyszew, AW, 08.06.1974 – 30.10.1974
wikariusz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 30.10.1974 – 20.05.1975
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 20.05.1975 –15.05.1976
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Krośniewice, Diec. Łowicka, 15.05.1976 –18.11.1976
wikariusz, Św. Anny, Jakubów, 18.11.1976 – 28.05.1977
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Krzemienica, Diec. Łowicka, 28.05.1977 – 20.05.1978
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 20.05.1978 –13.06.1978
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Łęki Kościelne, Diec. Łowicka, 05.09.1978 –10.06.1980
wikariusz, Wszystkich Świętych i Św. Stanisława BM, Wiskitki, Diec. Łowicka, 10.06.1980 – 24.09.1982
wikariusz, MB Królowej Polski, Iłów, Diec. Łowicka, 11.10.1983 –13.06.1984
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 13.06.1984 –15.06.1986
wikariusz, MB Królowej Polski, Wołomin, 15.06.1986 –14.08.1990
proboszcz, Świętej Trójcy, Sulejów, 14.08.1990 – 23.03.1995 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992