Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Mościcki Artur
30 maja 2009 r., Abp Henryk Franciszek Hoser SAC
10 grudnia
magister, AKW, teologia ogólna, 2009
wikariusz, Św. O. Pio, Zagościniec, 30.08.2009 – 06.07.2013
wikariusz, Imienia NMP, Warszawa-Międzylesie, 06.07.2013 – 25.08.2019
wikariusz, MB Pompejańskiej, Warszawa-Żerań, 25.08.2019 – 26.08.2021
wikariusz, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, od 26.08.2021