Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Morka Mariusz Tomasz
Św. Stanisława BM, Lubiel Nowy, Diec. Łomżyńska
03 czerwca 2006 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
19 stycznia
magister, AKW, teologia,
wikariusz, Świętej Trójcy, Niegów, 01.07.2006 – 03.06.2010
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 03.06.2010 – 27.08.2014
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 27.08.2014 – 26.08.2016
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 26.08.2016 – 27.08.2020
wikariusz, Niepokalanego Serca Maryi, Otwock-Śródborów, 27.08.2020 – 23.04.2021
rezydent, MB Nieustającej Pomocy, Otwock-Mlądz, 23.04.2021– 26.08.2021
wikariusz, MB Pompejańskiej, Warszawa-Żerań, od 26.08.2021