Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Makowski Jan
Św. Kazimierza, Pruszków, AW
16 grudnia 1951 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
28 lipca 2013 r., Cmentarz parafii Św. Wojciecha BM i Św. Marcina, Lewiczyn
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Michała Arch., Goszczyn, AW, 16.12.1951– 20.12.1952
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 20.12.1952 – 21.05.1954
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 21.05.1954 –10.02.1956
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 10.02.1956 – 31.12.1956
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 31.12.1956 –16.06.1962
proboszcz, Św. Wojciecha BM i Św. Marcina, Lewiczyn, AW, 16.06.1962 –10.06.1977
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Biała Rawska, Diec. Łowicka, 10.06.1977 –16.06.1986
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik, 16.06.1986 –19.08.1991
dziekan, Dekanat Bialski, 10.06.1977 –16.06.1986
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 19.08.1991– 22.08.2001
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DDKE, 22.08.2001– 28.07.2013 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 07.12.1974
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, 09.01.2009
porucznik rezerwy, 28.05.2008