Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Majcher Zenon
Narodzenia NMP, Młodzieszyn, Diec. Łowicka
24 maja 1964 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
18 grudnia 2014 r.
magister, KUL, teologia,
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Bedlno, Diec. Łowicka, 25.05.1964 –11.01.1966
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW, 11.01.1966 – 01.06.1967
wikariusz, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 01.06.1967 –10.06.1968
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 10.06.1968 – 20.05.1978
proboszcz, Św. Katarzyny DM, Rzeczyca, Diec. Łowicka, 20.05.1978 – 09.12.1982
wikariusz, Najczystszego Serca Maryi, Warszawa-Grochów, 09.12.1982 – 01.02.1985, z obowiązkiem organizowania parafii przy ul. Ostrobramskiej
proboszcz, Narodzenia Pańskiego, Warszawa-Witolin, 01.02.1985 –18.12.2014 (†), organizator parafii, budowniczy kościoła i plebanii
przewodnik, Piesza Praska Pielgrzymka Rodzin „Totus Tuus”, 1984 –18.12.2014 (†)
moderator diecezjalny, Kościelna Służba Porządkowa „Totus Tuus”, 1992 –18.12.2014 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 24.12.1986
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 23.03.2012
Medal dla „Ludzi Czyniących Dobro”, 17.02.2010
Nagroda m.st. Warszawy, 31.07.2010
Brązowy Medal „Za zasługi dla Policji”, 05.07.2011
Prałat honorowy Jego Świątobliwości, 15.09.2011
prałat, Kapituła Konkatedralna, 23.03.2012 –18.12.2014 (†)
Złoty Krzyż Zasługi, 22.12.2014, za działalność charytatywną i społeczną