DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Macios Przemysław
27 maja 1995 r., Bp Kazimierz Romaniuk
13 kwietnia
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 20.06.1995 – 30.06.2000
wikariusz, Św. Izydora, Marki, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 28.06.2003 – 24.06.2007
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 29.08.2010 –18.02.2018
proboszcz, Bł. Karoliny Kózkówny, Białobrzegi, od 18.02.2018
diecezjalny duszpasterz młodzieży, 16.12.2004 –16.12.2009
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009