Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Łuniewski Tadeusz
Św. Jana Chrzciciela, Wysokie Mazowieckie, Diec. Łomżyńska
20 maja 1962 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
17 marca 2002 r., Cmentarz parafii Św. Wojciecha BM, Wiązowna
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Bąków, Diec. Łowicka, 07.06.1962 – 01.06.1963
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Grójec, AW, 01.06.1963 –11.06.1964
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Łowicz, Diec. Łowicka, 11.06.1964 –11.06.1965
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 11.06.1965 – 01.06.1967
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 01.06.1967 –13.01.1968
wikariusz, Św. Jozafata, Warszawa-Powązki, AW, 13.01.1968 –10.06.1968
wikariusz, NMP Królowej Świata, Warszawa-Ochota, AW, 10.06.1968 –10.06.1970
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 10.06.1970 – 01.06.1971
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 01.06.1971– 05.06.1973
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Warszawa-Jelonki, AW, 05.06.1973 – 22.06.1974
proboszcz, Św. Marcina Bpa, Oszkowice, Diec. Łowicka, 22.06.1974 – 05.07.1987
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 05.07.1987 –17.03.2002 (†)
wicedziekan, Dekanat Łowicz – Świętego Ducha, 05.05.1986 –10.06.1987
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.1996