Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Lewandowski Zdzisław
Św. Anny, Różan, Diec. Łomżyńska
02 sierpnia 1959 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 lutego 2005 r., Cmentarz parafii Św. Anny, Różan
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Zduny, Diec. Łowicka, 03.08.1959 – 22.06.1961
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 22.06.1961– 07.06.1962
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Żychlin, Diec. Łowicka, 07.06.1962 – 26.06.1965
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 26.06.1965 – 26.02.1966
wikariusz, Św. Elżbiety, Powsin, AW, 26.02.1966 – 01.06.1967
wikariusz, Św. Szczepana, Raszyn, AW, 01.06.1967 –10.08.1968
proboszcz, Św. Stanisława BM, Lewin, Diec. Łowicka, 10.08.1968 – 09.09.1970
proboszcz, NMP Królowej Polski, Gniezno, Ordynariat Polowy WP, 09.09.1970 –15.09.1971
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Rdutów, Diec. Łowicka, 15.09.1971– 29.05.1976
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Krośniewice, Diec. Łowicka, 29.05.1976 –11.08.1979
wikariusz, Św. Jerzego, Łódź, Ordynariat Polowy WP, 25.09.1979 –16.10.1981
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 16.10.1981–14.02.1986
proboszcz, MB Królowej Korony Polskiej, Spała, Diec. Łowicka, 14.02.1986 –15.06.1989
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 15.06.1989 – 22.06.1992
wikariusz, Św. Stanisława BM, Nowe Załubice, 22.06.1992 – 21.11.1992
wikariusz, Św. Katarzyny DM, Rzeczyca, Diec. Łowicka, 21.11.1992 –17.06.1993
wicedziekan, Dekanat Krośniewice, 22.10.1977 –11.08.1979
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DDKE, 22.08.2001– 24.02.2005 (†)