DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Lemański Wojciech Michał
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
23 kwietnia
magister, PWTW, teologia moralna,
wikariusz, Św. Katarzyny DM, Rzeczyca, Diec. Łowicka, 29.05.1987 –15.06.1988
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 15.06.1988 – 21.06.1990
proboszcz, Św. Mikołaja Bp, Świr, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 21.06.1990 – 29.08.1997
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Szemietowo, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 21.06.1990 – 29.08.1997
proboszcz, Świętej Trójcy, Zaświr, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 21.06.1990 – 29.08.1997
proboszcz, MB Dobrej Rady, Niestaniszki, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 21.06.1990 – 29.08.1997
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Otwock-Ługi, 29.08.1997 – 03.06.2006
proboszcz, Narodzenia Pańskiego, Jasienica, 03.06.2006 –15.07.2013
mieszkający na terenie, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 15.07.2013 – 22.08.2014
członek, Rada kapłańska, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 1990 –1997
członek, Kolegium Konsultorów, A-diec. Mińsko-Mohylewska (Białoruś), 1990 –1997
podział diecezji, z AW, 25.03.1992