Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Legucki Rafał
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
29 września
magister, AKW, teologia,
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Duczki, 28.06.2008 – 28.08.2012
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 26.08.2012 – 26.08.2017, skierowany do pracy misyjnej w Diecezji Quimper et Leon we Francji
wikariusz, Św. Izydora, Marki, od 26.08.2021
dekanalny duszpasterz akademicki, Dekanat Wołomiński, 01.11.2010 – 28.08.2012
dekanalny duszpasterz akademicki, Dekanat Bródnowski, 28.08.2012 – 26.04.2018