Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Łapiński Franciszek
Św. Michała Arch., Płonka Kościelna, Diec. Łomżyńska
26 maja 1963 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
04 maja 1992 r., Cmentarz parafii MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Wiązowna, 01.06.1963 –15.06.1964
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Prażmów, AW, 15.06.1964 –11.06.1965
wikariusz, Św. Mikołaja BM, Tarczyn, AW, 11.06.1965 –15.06.1966
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 15.06.1966 – 01.06.1967
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów, 01.06.1967 – 20.06.1968
wikariusz, Świętej Trójcy, Kołbiel, 20.06.1968 – 02.06.1969
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 02.06.1969 – 01.06.1971
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Ursus, AW, 01.06.1971–10.06.1972
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 10.06.1972 – 05.06.1973
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 05.06.1973 – 08.06.1974
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 08.06.1974 – 20.05.1975
proboszcz, Św. Aleksandra PM, Śleszyn, Diec. Łowicka, 20.05.1975 –17.05.1983
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Legionowo, 17.05.1983 – 04.05.1992 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992