Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Lao Arkadiusz
30 maja 2009 r., Abp Henryk Hoser SAC
12 stycznia
magister, PWTW, historia filozofii,
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 30.08.2009 – 01.09.2013
wikariusz, MB Dobrej Rady, Warszawa-Miedzeszyn, 01.09.2013 – 26.08.2018
dekanalny duszpasterz młodzieży, Dekanat Sulejówek, 01.11.2011– 01.09.2013
diecezjalny duszpasterz harcerzy, 01.09.2016 –17.06.2019