Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Kutzner Roger
Niepokalanego Poczęcia NMP, Warszawa-Wrzeciono, AW
24 maja 1990 r., Kard. Józef Glemp, AW
licencjat, PWTW, Nowy Testament,
wikariusz, Opatrzności Bożej, Warszawa-Wesoła, 21.06.1990 – 22.06.1993
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 30.06.1993 – 30.06.1995
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 30.06.1995 – 22.06.1996
rezydent, Św. Ryszarda, Chicago, A-diec. Chicago (USA), 22.06.1996 – 01.03.1997
wikariusz, Św. Ryszarda, Chicago, A-diec. Chicago (USA), 01.03.1997 – 01.07.1999
wikariusz, Św. Anny, Lansing, A-diec. Chicago (USA), 01.07.1999 – 01.07.2000
wikariusz, Św. Liboriusza, Steger, Diec. Joliet (USA), 01.07.2000 – 01.07.2004
wikariusz, Matki Bożej, Mokena, Diec. Joliet (USA), 01.07.2004 – 01.07.2006
proboszcz, Św. Józefa, Joliet, Diec. Joliet (USA), 01.07.2006 – 01.07.2012
proboszcz, Św. Pawła, Peotone, Diec. Joliet (USA), od 01.07.2012
proboszcz, Św. Patryka, Wilton Center, Diec. Joliet (USA), od 01.07.2012
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
inkardynacja, Diec. Joliet (USA), 11.08.2004