Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Kucharski Grzegorz
08 czerwca 1986 r., Kard. Józef Glemp, AW
12 marca
magister, AKW, Nowy Testament, 1987
licencjat, AKW, teologia biblijna, 1998
studia doktoranckie, UKSW, teologia biblijna, 1998 – 2000
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 16.06.1986 –10.06.1987
wikariusz, Św. Bartłomieja Ap., Rybie, AW, 10.06.1987 –15.06.1989
wikariusz, MB Fatimskiej, Warszawa-Niedźwiadek, AW, 15.06.1989 – 21.06.1990
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 21.06.1990 – 26.06.1992
wikariusz, Św. Cyryla i Metodego, Żyrardów, Diec. Łowicka, 26.06.1992 – 30.06.1993
wikariusz, Św. Ap. Jana i Pawła, Warszawa-Gocław, 30.06.1993 – 30.08.1997
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Warszawa-Ugory, 01.07.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Miłosierdzia Bożego, Ząbki, 29.06.2002 – 26.03.2003
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Miąse, 26.03.2003 – 29.08.2009, budowniczy kościoła
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 29.08.2009 – 01.07.2020
proboszcz, Św. Jana Kantego, Legionowo, od 01.07.2020
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Siostry Loretanki (Loretto), 30.08.1997 – 01.07.1999
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Tłuszcz, 26.03.2003 – 29.08.2009
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 29.09.2005 –15.06.2009
zastępca członka, Rada Kapłańska, 15.06.2009 – 27.08.2011
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Legionowski, 29.08.2009 – 05.09.2015
członek, Rada Kapłańska, 27.08.2011–15.06.2015
wicedziekan, Dekanat Legionowski, 25.09.2014 – 23.10.2020
dziekan, Dekanat Legionowski, od 23.10.2020
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2015