DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Krupski Stanisław
Św. Józefa Oblubieńca NMP, Warszawa-Koło, AW
03 sierpnia 1958 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
10 czerwca 2003 r., Cmentarz Bródzieński
magister, UKSW, misjologia,
wikariusz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 09.08.1958 – 05.08.1959
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, 05.08.1959 – 07.06.1962
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Kutno, Diec. Łowicka, 07.06.1962 – 01.06.1963
wikariusz, Św. Anny, Piaseczno, AW, 01.06.1963 –16.06.1964
wikariusz, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 16.06.1964 – 09.11.1964
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 09.11.1964 –11.06.1965
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 11.06.1965 – 23.09.1966
proboszcz, MB Łaskawej, Złotokłos, AW, 23.09.1966 – 28.09.1968
proboszcz, Św. Mikołaja Bp, Żdżary, Diec. Łowicka, 28.09.1968 –18.06.1974
proboszcz, MB Częstochowskiej, Starogród, 18.06.1974 –10.06.1987
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Strachówka, 10.06.1987 – 22.06.1993
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, DPS im. św. Józefa (Mienia), 22.06.1993 –14.12.2002
mieszkaniec, DKE w Otwocku, 14.12.2002 –10.06.2003 (†)