Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Król Łukasz
17 maja 2008 r., Bp Stanisław Kędziora
18 października
magister, AKW, teologia pastoralna, 2008
wikariusz, Św. Łucji DM, Warszawa-Rembertów, 28.06.2008 – 26.08.2012
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 26.08.2012 – 27.08.2014
kapelan cmentarza, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 27.08.2014 – 26.08.2016
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 26.08.2016 – 26.08.2021
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, od 26.08.2021