DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Krawczyk Łukasz
11 czerwca 2011 r., Abp Henryk Hoser SAC
18 października
magister, PWTW, teologia ogólna, 2011
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kamieńczyk, 28.08.2011– 26.08.2016
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 26.08.2016 – 31.12.2017
rezydent, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, od 01.01.2018, urlop zdrowotny i ew. pomoc duszpasterska
urlop zdrowotny, od 01.01.2018