DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kowalski Bogusław Stanisław
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
22 marca
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 10.06.1987 – 09.09.1989
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Babice, AW, 09.09.1989 – 23.06.1992
wikariusz, Św. Szczepana, Raszyn, AW, 02.08.1995 – 28.06.1997
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 28.06.1997 –18.06.2001
proboszcz, NMP Matki Kościoła, Ostrówek, 18.06.2001– 20.06.2003
proboszcz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 20.06.2003 – 20.11.2011
prokurator, WMSD, 23.06.1992 – 02.08.1995
inkardynacja, z AW, 20.06.1997
spowiednik, WSD DW-P, od 01.10.2000
członek sekretariatu, Rada Kapłańska, 28.06.2002 – 29.09.2005
dziekan, Dekanat Otwocki, 01.07.2007 – 20.11.2011
członek z wyboru, Rada Kapłańska, 15.06.2009 – 08.12.2017
członek, Kolegium Konsultorów, od 15.06.2009
kapelan, Zakon Rycerzy Jana Pawła II, od 02.04.2012
członek, Rada Fundacji „Razem dla młodych”, od 30.11.2015
wicedziekan, Dekanat Praski, od 10.10.2016
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2007
kanonik honorowy, Kapituła Katedralna, od 24.12.2011