Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Kowalczyk Tomasz
29 maja 1999 r., Bp Kazimierz Romaniuk
28 stycznia
magister, AKW, teologia fundamentalna,
wikariusz, NMP Wspomożycielki Wiernych, Stanisławów Pierwszy, 26.06.1999 – 29.06.2002
wikariusz, Św. Marka Ew., Warszawa-Targówek, 29.06.2002 – 01.07.2005
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 01.07.2005 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 28.08.2011– 26.08.2015
wikariusz, MB Królowej Polskich Męczenników, Warszawa-Grochów, 26.08.2015 – 25.08.2019