Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Kot Tadeusz
Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW
30 maja 1942 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
05 maja 2004 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 06.06.1942 –11.07.1943
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 11.07.1943 – 01.07.1948
wikariusz, Św. Aleksandra, Warszawa-Trakt Królewski, AW, 01.07.1948 – 09.04.1961
proboszcz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 09.04.1961– 27.06.1994
rezydent, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 27.06.1994 – 05.05.2004 (†)
wicedziekan, Dekanat Praga-Południe, 11.11.1967 – 01.05.1987
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 29.08.1967
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, AW, 10.10.1974