Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Kot Roman
Św. Rocha, Długosiodło, Diec. Łomżyńska
14 czerwca 2003 r., Bp Kazimierz Romaniuk
18 listopada
magister, AKW, teologia, 2003
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 28.06.2003 – 01.07.2005
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 01.07.2005 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Faustyny, Warszawa-Bródno, 01.04.2011– 26.08.2016
wikariusz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 26.08.2016 – 27.11.2016, delegowany do tworzenia ośrodka duszpasterskiego przy ul. Myśliborskiej
administrator, MB Pompejańskiej, Warszawa-Żerań, 27.11.2016 – 07.10.2019
proboszcz, MB Pompejańskiej, Warszawa-Żerań, od 07.10.2019
prokurator, WSD DW-P, 29.08.2010 – 01.04.2011
moderator diecezjalny, Żywy Różaniec, od 01.09.2012
duszpasterz diecezjalny, Duszpasterstwo Apostolatu Margaretka, od 25.03.2020
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2014