Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Kościanek Stanisław
Św. Mikołaja Bp, Warka, AW
31 stycznia 1932 r., Abp Stanisław Gall, AW
02 sierpnia 1999 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Michała Arch., Nowy Dwór Mazowiecki, 01.02.1932 – 01.03.1933
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Mszczonów, Diec. Łowicka, 01.03.1933 – 01.09.1934
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 01.09.1934 – 01.05.1935
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Żychlin, Diec. Łowicka, 01.05.1935 – 01.12.1935
wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 01.12.1935 – 01.11.1936
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 01.11.1936 – 01.09.1938
wikariusz, Św. Stanisława BM, Warszawa-Wola, AW, 01.09.1938 – 01.09.1940
wikariusz, Św. Stanisława Kostki, Warszawa-Żoliborz, AW, 01.09.1940 – 01.07.1942
proboszcz, Św. Stanisława BM, Miłonice, Diec. Łowicka, 28.08.1946 – 31.01.1955
proboszcz, Św. Bartłomieja Ap., Pawłowice, AW, 31.01.1955 – 04.10.1960
proboszcz, Świętej Trójcy, Latowicz, 04.10.1960 – 28.06.1968
prefekt, Zespół Szkół Sióstr Felicjanek (Marysin), 01.07.1942 – 28.08.1946
wicedziekan, Dekanat Siennicki, 31.07.1962 –11.11.1967
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 09.06.1986 – 02.08.1999 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 31.05.1996