Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Konowrocki Kazimierz
19 czerwca 1943 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
07 listopada 2005 r., Cmentarz parafii Świętej Trójcy, Kobyłka
magister, UW, prawo kanoniczne,
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Zduny, Diec. Łowicka, 20.06.1943 –19.02.1945
wikariusz, Św. Małgorzaty DM, Kiernozia, Diec. Łowicka, 19.02.1945 –11.06.1946
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 11.06.1946 – 04.09.1946
wikariusz, Św. Wawrzyńca DM, Sochaczew, Diec. Łowicka, 04.09.1946 –10.10.1946
wikariusz, Św. Szczepana, Raszyn, AW, 10.10.1946 –15.04.1950
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Jadów, 15.04.1950 – 07.08.1950
wikariusz, Św. Stanisława Kostki, Warszawa-Żoliborz, AW, 07.08.1950 –19.07.1955
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Tamka, AW, 19.07.1955 – 29.08.1958
proboszcz, Przemienienia Pańskiego, Jeziórka, AW, 29.08.1958 – 22.02.1969
proboszcz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 22.02.1969 – 30.06.1995
rezydent, Świętej Trójcy, Kobyłka, 30.06.1995 – 07.11.2005 (†)
wicedziekan, Dekanat Grójecki, 11.11.1967 – 22.02.1969
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 07.10.1968
Kapelan honorowy Jego Świątobliwości, AW, 28.07.1987
prałat emerytowany, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 07.11.2005 (†)