Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Konopka Mirosław
Krzyża Świętego, Przytuły, Diec. Łomżyńska
25 czerwca 1961 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
11 sierpnia 2002 r., Cmentarz parafii Św. Brunona BM, Giżycko
ex universa, WMSD,
wikariusz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 26.06.1961–18.06.1963
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Tamka, AW, 01.08.1967 – 05.06.1973
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Warszawa-Stare Miasto, AW, 05.06.1973 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 08.06.1974 – 28.05.1977
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Warszawa-Wrzeciono, AW, 28.05.1977 – 20.05.1978
wikariusz, Św. Jana Kantego, Legionowo, 20.05.1978 – 31.05.1982
proboszcz, Nawiedzenia NMP, Górki Kampinoskie, AW, 31.05.1982 –10.06.1983
proboszcz, Św. Aleksandra PM, Śleszyn, Diec. Łowicka, 10.06.1983 – 01.10.1988
proboszcz, MB Szkaplerznej, Kazuń, AW, 01.10.1988 – 07.08.1990
rezydent, Niepokalanego Poczęcia NMP, Rawa Mazowiecka, Diec. Łowicka, 07.08.1990 –19.11.1991
rezydent, Św. Jerzego Męczennika, Zielonka-Bankowa, 19.11.1991–19.03.1992
rezydent, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 19.03.1992 – 25.04.1995
rezydent, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 25.04.1995 –11.08.2002 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 25.12.1999