Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Kołoszko Kazimierz Leon
Wniebowzięcia NMP, Brańsk, Diec. Drohiczyńska
11 sierpnia 1957 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
10 lipca 2009 r., Cmentarz parafii Wniebowzięcia NMP, Brańsk
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 10.08.1957 – 20.06.1960
wikariusz, Św. Jozafata, Warszawa-Powązki, AW, 20.06.1960 –10.06.1961
wikariusz, Św. Wawrzyńca, Warszawa-Wola, AW, 10.06.1961–11.06.1965
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 11.06.1965 – 04.09.1969
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Cegłów, 04.09.1969 – 23.06.1975
wikariusz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 23.06.1975 –18.10.1978
proboszcz, Św. Wacława, Warszawa-Gocławek, 18.10.1978 – 20.06.2000
rezydent, Najświętszego SPJ, Warszawa-Stara Miłosna, 20.06.2000 –18.06.2002
rezydent, Miłosierdzia Bożego, Warszawa-Saska Kępa, 18.06.2002 –10.07.2009 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 2006
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, 2006 –10.07.2009 (†)