Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Kołbuk Jacek Krzysztof
02 czerwca 2007 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
10 lutego
magister, AKW, teologia pastoralna,
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Mrozy, 01.07.2007 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 28.08.2011– 27.08.2014
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Tłuszcz, 27.08.2014 – 30.04.2015
wikariusz, MB Częstochowskiej, Zielonka, 30.04.2015 – 26.08.2021
wikariusz, MB Królowej Polski, Jabłonna, od 26.08.2021