DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Koczkodaj Piotr
Św. Anny, Wohyń, Diec. Siedlecka
09 czerwca 1968 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
23 sierpnia 2004 r., Cmentarz parafii MB Częstochowskiej, Zielonka
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Stanisława BM, Sobików, AW, 10.06.1968 – 02.06.1969
wikariusz, Niepokalanego Poczęcia NMP, Nieporęt, 02.06.1969 – 05.12.1970
wikariusz, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 05.12.1970 –10.06.1972
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Stanisława BM, Stanisławów, 10.06.1972 – 08.06.1974
wikariusz, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 08.06.1974 –15.05.1976
wikariusz, Św. Marii Magdaleny, Magdalenka, AW, 15.05.1976 – 03.06.1978
wikariusz, Św. Zygmunta, Słomczyn, AW, 03.06.1978 –18.06.1979
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 18.06.1979 –10.06.1983
wikariusz, MB Fatimskiej, Warszawa-Niedźwiadek, AW, 10.06.1983 – 07.01.1984
wikariusz, Św. Józefa Oblubieńca NMP, Legionowo, (DW-P, Ordynariat Polowy WP), 07.01.1984 – 30.11.1984
proboszcz, Św. Mikołaja Bp, Dzierzbice, Diec. Łowicka, 30.11.1984 – 21.06.1990
proboszcz, Św. Stanisława BM, Miłonice, Diec. Łowicka, 21.06.1990 –19.08.1991
rezydent, Św. Antoniego z Padwy, Mińsk Mazowiecki, 19.08.1991– 20.06.2000
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
kapelan, Siostry Dominikanki Misjonarki (Zielonka), 20.06.2000 – 23.08.2004 (†)