DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Ks. Kocięcki Grzegorz Stanisław
28 maja 1987 r., Kard. Józef Glemp, AW
09 maja
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 10.06.1987 –19.08.1991
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 19.08.1991– 08.04.1995
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 08.04.1995 – 22.04.2001
proboszcz, MB Ostrobramskiej, Otwock Wielki, 22.04.2001–17.06.2006
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Cegłów, 17.06.2006 – 29.08.2010
proboszcz, NMP Matki Pięknej Miłości, Warszawa-Tarchomin (Poraje), 29.08.2010 – 23.09.2013
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dekanalny wizytator katechetyczny, Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, 01.09.2008 – 30.06.2010
wicedziekan, Dekanat Mińsk Maz. – Narodzenia NMP, 01.07.2009 – 29.08.2010
urlop, 23.09.2013 –15.03.2014
administrator, DDKE, 01.04.2018 –17.09.2018