DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Koć Witold Anastazy
Św. Jana Chrzciciela, Warszawa-Stare Miasto, AW
07 czerwca 1981 r., Bp Jerzy Modzelewski, AW
04 czerwca 2015 r., Cmentarz Bródzieński
magister, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Kałuszyn, 08.06.1981–10.06.1983
wikariusz, MB Anielskiej, Warszawa-Radość, 10.06.1983 –15.06.1985
wikariusz, Św. Katarzyny, Warszawa-Służew, AW, 15.06.1985 –15.06.1988
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 15.06.1988 –15.06.1989
wikariusz, MB Nieustającej Pomocy, Warszawa-Saska Kępa, 15.06.1989 – 22.06.1994
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 22.06.1994 – 22.02.1996
administrator, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 26.02.1996 – 23.04.1997
proboszcz, Chrystusa Miłosiernego, Zabraniec, 23.04.1997 –18.06.2002
proboszcz, Miłosierdzia Bożego, Żuków, 26.06.2002 – 24.06.2004
proboszcz, Św. Marcina i Mikołaja, Kuflew, 24.06.2004 – 28.08.2011
proboszcz, MB Częstochowskiej, Otwock-Świder, 12.09.2011– 04.06.2015 (†)
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 24.12.2012