Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Kamiński Andrzej
Św. Wawrzyńca DM, Białynin, Diec. Łowicka
12 czerwca 1966 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
26 sierpnia 2016 r., Cmentarz parafii Św. Wawrzyńca DM, Białynin
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Rocha, Jazgarzew, AW, 13.06.1966 – 01.06.1967
wikariusz, Św. Anny, Piaseczno, AW, 01.06.1967 –10.06.1970
wikariusz, Św. Floriana Męczennika, Mogielnica, AW, 10.06.1970 – 05.06.1973
wikariusz, Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW, 05.06.1973 – 22.06.1974
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela, Warszawa-Stare Miasto, AW, 22.06.1974 – 25.09.1978
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Giżyce, Diec. Łowicka, 25.09.1978 –18.10.1983
proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik, 19.07.1983 –16.06.1986
proboszcz, Najświętszego SPJ, Warszawa-Falenica, 16.06.1986 – 22.06.1993
proboszcz, NMP Matki Łaski Bożej, Halinów, 22.06.1993 – 29.08.2009
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 27.06.1997
dekanalny ojciec duchowny, Dekanat Sulejówek, 25.03.2003 – 29.08.2009
kapelan, Siostry Dominikanki Misjonarki (Zielonka), 29.08.2009 –10.06.2014
mieszkaniec, DDKE, 10.06.2014 – 26.08.2016 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 23.12.1995