Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Kalisiak Wiesław Bartłomiej
03 sierpnia 1958 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
24 października 2006 r., Cmentarz parafii MB Królowej Polski, Warszawa-Anin
studia, KUL, teologia biblijna, 01.09.1959 – 01.06.1963
magister, KUL, teologia biblijna, 1965
wikariusz, Św. Jadwigi Śląskiej, Milanówek, AW, 04.08.1958 – 01.09.1959
wikariusz, Św. Jana Kantego, Warszawa-Żoliborz, AW, 01.06.1963 – 01.06.1971
wikariusz, Św. Stanisława Kostki, Warszawa-Żoliborz, AW, 01.06.1971– 05.06.1973
rezydent, St. Louise de Marillac Parish, Warren, A-diec. Detroit (USA), 05.06.1973 – 31.10.1974
proboszcz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 14.10.1976 – 24.10.2006 (†)
diecezjalny duszpasterz akademicki, AW, 31.10.1974 –14.10.1976
wicedziekan, Dekanat Aniński, 01.05.1987 – 01.09.2005
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
sekretarz, Rada Kapłańska, 04.05.1992 – 28.06.2002
dziekan, Dekanat Aniński, 01.09.2005 – 24.10.2006 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 29.11.1980
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 24.12.1992 – 24.10.2006 (†)
Prałat honorowy Jego Świątobliwości, 15.12.1994