DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Janowski Andrzej Ambroży
Św. Kazimierza, Pruszków, AW
07 sierpnia 1955 r., Bp Wacław Majewski, AW
28 października 2015 r.
ex universa, WMSD,
wikariusz, Narodzenia NMP, Sochaczew-Trojanów, Diec. Łowicka, 26.08.1955 – 20.12.1956
wikariusz, Św. Szczepana, Raszyn, AW, 20.12.1956 – 20.06.1960
wikariusz, Chrystusa Króla, Warszawa-Targówek, 20.06.1960 –16.09.1960
wikariusz, Świętej Rodziny, Warszawa-Zacisze, 16.09.1960 – 07.06.1962
wikariusz, MB Różańcowej, Warszawa-Bródno, 07.06.1962 –13.09.1964
proboszcz, Św. Jakuba Ap., Warszawa-Tarchomin, 13.09.1964 – 01.07.1970
proboszcz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Otwock-Świder, 03.07.1970 –10.01.1972
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Rokitno, AW, 10.01.1972 – 03.10.1986
proboszcz, Św. Jadwigi, Warszawa-Pelcowizna, 03.10.1986 –19.08.1991
proboszcz, NMP Królowej, Józefów k. Legionowa, 19.08.1991– 22.06.1994
wikariusz, Św. Łucji DM, Warszawa-Rembertów, 22.06.1994 – 22.06.1995
proboszcz, Św. Michała Arch., Warszawa-Grodzisk, 22.06.1995 –18.06.1998
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DKE w Otwocku, 18.06.1998 – 28.10.2015 (†)
kanonik emerytowany, Kapituła Kolegiacka, 24.12.2005 – 28.10.2015 (†)