DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Jakubicki Zbigniew
24 maja 1997 r., Bp Kazimierz Romaniuk
13 grudnia 2008 r., Cmentarz parafii Przemienienia Pańskiego, Sulejówek-Miłosna
licencjat, PWTW, historia Kościoła,
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 28.06.1997 – 26.06.1998
wikariusz, Świętej Trójcy, Kobyłka, 26.06.1998 – 30.06.2000
wikariusz, Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Legionowo, 30.06.2000 – 28.06.2003
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 28.06.2003 – 01.05.2006
dyrektor, DDKE, 01.05.2006 –13.12.2008 (†)