Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Jakubaszek Andrzej
14 czerwca 2003 r., Bp Kazimierz Romaniuk
30 listopada
magister, AKW, historia Kościoła,
wikariusz, Narodzenia NMP, Mińsk Mazowiecki, 28.06.2003 – 01.07.2006
wikariusz, Św. Stanisława BM, Postoliska, 01.07.2006 – 29.08.2010
wikariusz, Św. Karola Boromeusza, Warszawa-Las, 29.08.2010 – 26.08.2015
wikariusz, Św. Szczepana Pierwszego Męczennika, Warszawa-Lewandów, 26.08.2015 – 26.08.2018
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 26.08.2018 – 22.05.2019, z zadaniem tworzenia ośrodka duszpasterskiego przy ul. Podskarbińskiej w Warszawie
administrator, Św. Rity z Cascii, Warszawa-Grochów, 22.05.2019 – 25.03.2020
proboszcz, Św. Rity z Cascii, Warszawa-Grochów, od 25.03.2020