DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Izbicki Jan Aleksy
17 marca 1946 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
02 września 2003 r., Cmentarz parafii MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów
magister, UW, prawo kanoniczne,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Lubochnia, Diec. Łowicka, 18.03.1946 – 25.05.1946
wikariusz, Opieki MB Bolesnej, Nowe Miasto nad Pilicą, Diec. Łowicka, 25.05.1946 – 04.10.1946
wikariusz, Świętego Ducha, Łowicz, Diec. Łowicka, 04.10.1946 –19.07.1948
wikariusz, MB Pocieszenia, Żyrardów, Diec. Łowicka, 19.07.1948 –10.01.1951
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 10.01.1951–13.04.1957
wikariusz, Wszystkich Świętych, Warszawa-Śródmieście, AW, 13.04.1957 – 09.08.1958
wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 09.08.1958 – 05.09.1959
proboszcz, Św. Floriana, Nowe, Diec. Łowicka, 05.09.1959 –15.06.1967
proboszcz, Św. Stanisława BM, Siennica, 05.07.1967 – 07.10.1972
proboszcz, Św. Stanisława BM, Godzianów, Diec. Łowicka, 19.09.1972 –13.11.1982
rezydent, NMP Matki Kościoła, Sulejówek, 13.11.1982 – 01.07.1983
dziekan, Dekanat Krośniewice, 03.02.1962 –15.06.1967
dziekan, Dekanat Siennicki, 16.03.1972 –19.09.1972
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 01.07.1983 – 22.08.2001
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DDKE, 22.08.2001– 02.09.2003 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, 31.05.1996