Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Hermanowicz Stanisław
Wszystkich Świętych i Św. Stanisława BM, Wiskitki, Diec. Łowicka
10 lipca 1945 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
04 października 1998 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Wniebowzięcia NMP, Lubochnia, Diec. Łowicka, 27.07.1945 –18.03.1946
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 18.03.1946 – 20.08.1946
wikariusz, Św. Mikołaja Bp, Warka, AW, 20.08.1946 – 30.08.1949
wikariusz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Żychlin, Diec. Łowicka, 30.08.1949 –12.08.1950
wikariusz, Św. Anny, Piaseczno, AW, 12.08.1950 – 08.10.1953
wikariusz, Św. Franciszka z Asyżu, Warszawa-Okęcie, AW, 08.10.1953 – 20.01.1955
proboszcz, Św. Stanisława BM, Miłonice, Diec. Łowicka, 20.01.1955 – 20.07.1960
proboszcz, Św. Ap. Piotra i Pawła, Skuły, Diec. Łowicka, 20.07.1960 – 30.10.1963
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Rokitno, AW, 30.10.1963 – 23.01.1972
proboszcz, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 23.01.1972 – 22.06.1994
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 22.06.1994 – 04.10.1998 (†)
kapelan, Mazowiecki Szpital Bródnowski, 16.08.1983 – 21.06.1990
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 07.06.1980