Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Góźdź Franciszek
MB Częstochowskiej, Garwolin, Diec. Siedlecka
30 maja 1942 r., Abp Antoni Władysław Szlagowski, AW
28 września 2001 r., Cmentarz Bródzieński
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 16.06.1942 –11.07.1943
wikariusz, Św. Klemensa PM, Klembów, 11.07.1943 – 26.06.1944
wikariusz, Św. Wincentego à Paulo, Otwock, 26.06.1944 –10.05.1945
wikariusz, Św. Wita, Karczew, 10.05.1945 –16.06.1946
wikariusz, MB Częstochowskiej, Józefów, 12.06.1946 – 04.07.1947
wikariusz, Świętej Trójcy, Latowicz, 04.07.1947 –15.04.1948
wikariusz, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Warszawa-Włochy, AW, 15.04.1948 – 09.04.1952
proboszcz, Wniebowzięcia NMP, Strachówka, 09.04.1952 – 31.03.1964
proboszcz, Podwyższenia Krzyża Świętego, Dąbrówka, 30.01.1964 –19.08.1991
mieszkaniec, DKE im. Kard. Kakowskiego, 19.08.1991– 22.08.2001
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
mieszkaniec, DDKE, 22.08.2001– 28.09.2001 (†)
przywilej noszenia rokiety i mantoletu, AW, 13.08.1962