Diecezja Warszawsko-Praska
† Ks. Godlewski Marian
Św. Jana Ap. i Ew., Nur, Diec. Łomżyńska
11 sierpnia 1957 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
16 marca 2002 r., Cmentarz Południowy
ex universa, WMSD,
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Radzymin, 12.08.1957 – 09.08.1958
wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 09.08.1958 – 07.06.1962
wikariusz, Św. Zygmunta, Warszawa-Bielany, AW, 07.06.1962 –12.11.1963
wikariusz, NMP Królowej Świata, Warszawa-Ochota, AW, 12.11.1963 –12.08.1964
wikariusz, Nawrócenia Św. Pawła Ap., Warszawa-Grochów, 12.08.1964 – 04.09.1965
wikariusz, Św. Augustyna, Warszawa-Muranów, AW, 04.09.1965 –15.06.1967
proboszcz, Świętej Trójcy, Chynów, AW, 15.06.1967 – 23.11.1973
proboszcz, MB Królowej Polski, Warszawa-Anin, 23.11.1973 – 22.05.1976
proboszcz, Św. Wojciecha BM, Maków, Diec. Łowicka, 22.05.1976 –12.06.1982
rezydent, Św. Wincentego à Paulo, Warszawa-Targówek, 12.06.1982 –19.08.1991
kapelan, Cmentarz Bródzieński, 12.06.1982 – 31.12.1989
podział diecezji, z AW, 25.03.1992