DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
† Ks. Gniazdowski Zdzisław Józef
Św. Stanisława BM, Płoniawy, Diec. Płocka
24 maja 1970 r., Kard. Stefan Wyszyński, AW
22 grudnia 2014 r., Cmentarz parafii Świętej Trójcy, Ząbki
ex universa, WMSD,
wikariusz, Św. Anny, Długa Kościelna, 25.05.1970 – 01.06.1971
wikariusz, Świętej Trójcy, Ząbki, 01.06.1971– 08.06.1974
wikariusz, Św. Katarzyny, Warszawa-Służew, AW, 08.06.1974 – 25.05.1979
wikariusz, Św. Stefana Króla, Warszawa-Sielce, AW, 25.05.1979 –15.06.1981
wikariusz, Św. Anny, Warszawa-Wilanów, AW, 15.06.1981–10.06.1983
wikariusz, Św. Maksymiliana Kolbego, Warszawa-Służewiec, AW, 10.06.1983 – 01.09.1985
proboszcz, MB Królowej Polski, Leśna Polana, AW, 01.09.1985 –10.06.1987
proboszcz, Świętej Trójcy, Ząbki, 10.06.1987 – 20.06.1997
proboszcz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 20.06.1997 – 29.08.2009
proboszcz, Św. Mikołaja, Dobre, 29.08.2009 – 21.12.2014
wicedziekan, Dekanat Rembertowski, 27.11.1987 – 20.06.1997
podział diecezji, z AW, 25.03.1992
dyrektor, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii DW-P, 04.05.1992 – 24.06.2004
diecezjalny duszpasterz rodzin, 11.05.1992 – 24.06.2004
członek z nominacji, Rada Kapłańska, 27.06.1997 – 29.09.2005
członek, Kolegium Konsultorów, 27.06.1997 – 29.09.2005
mieszkaniec, DKE Łomianki, nie dotarł z powodu postępującej choroby, 21.12.2014 – 22.12.2014 (†)
kanonik honorowy, Kapituła Kolegiacka, 24.12.1992 – 24.12.1997
kanonik gremialny, Kapituła Katedralna, 24.12.1997 – 22.12.2014 (†)