Diecezja Warszawsko-Praska
Ks. Gawroński Jarosław
03 czerwca 2006 r., Abp Sławoj Leszek Głódź
25 kwietnia
magister, AKW, katechetyka, 2006
licencjat, UKSW, katechetyka, 2013
wikariusz, Przemienienia Pańskiego, Wieliszew, 04.06.2006 – 28.08.2011
wikariusz, Św. Włodzimierza, Warszawa-Bródno, 28.08.2011– 28.02.2017
wikariusz, MB Loretańskiej, Warszawa-Praga, 28.02.2017 – 27.08.2020
członek, Komitet Główny Olimpiady Teologii Katolickiej, od 2013
moderator diecezjalny, Ruch Światło-Życie, od 03.06.2020